anne élisabeth blateau nu Sjoerd Bakker Vissende Naakte Dame Verkocht Kunstveiling Nl

Sjoerd Bakker Vissende Naakte Dame Verkocht Kunstveiling Nl

Corry Ammerlaan Naakte Dame Met Schijf Verkocht Kunstveiling Nl

Sjoerd Bakker Onbekend Verkocht Kunstveiling Nl

Sjoerd Bakker Sjoerd Bakker Ets En Aquatint Naakte Vrouw Op

Sjoerd Bakker Zonder Titel Verkocht Kunstveiling Nl

Sjoerd Bakker Ets Gesigneerd Verkocht Kunstveiling Nl

Aat Veldhoen Rotaprint Naakte Dame Verkocht Kunstveiling Nl

Annemarie De Groot Zeefdruk Van Naakte Dame E A In Vergulde Lijst

Sjoerd Bakker Het Dagelijks Leven Verkocht Kunstveiling Nl

Naakte Dame Acryl Op Doek 45cm X 60cm Verkocht Kunstveiling Nl

Niet Of Onleesbaar Gesigneerd Onbekend Kunstenaar Acryll Op Paneel

Sjoerd Bakker Ets Aquatint Verkocht Kunstveiling Nl

Sjoerd Bakker Fotograaf Verkocht Kunstveiling Nl

Jelus Matser Lege Stoel Naakte Dame Verkocht Kunstveiling Nl

Vincent Van Ojen Vincent Van Ojen Naakte Drinkende Dame Houtsnede

Nicht Oder Unleserlich Signiert Naakte Dame Verkauft Den

Corry Ammerlaan Naakte Dame Met Schijf Steenbok Verkocht

Ad Van Hassel 1953 Zeefdruk Naakte Dame 1994 Verkocht Kunstveiling Nl

Corry Ammerlaan Bronzen Beeld CORRY AMMERLAAN 1947 Naakte Dame 30

Sjoerd Bakker C3340 13 Abstract Landschap Verkocht Kunstveiling Nl

Enric Adsera Riba Aquarel Naakte Dame Verkocht Kunstveiling Nl

Sjoerd Bakker Ets 1989 Verkocht Kunstveiling Nl

Sjoerd Bakker Ets En Aquatint Uitvarende Vissersboten Verkocht